Політика конфіденційності

ПРОСИМО ВАС УВАЖНО ПРОЧИТАТИ ДОКУМЕНТ. У ДАНОМУ ДОКУМЕНТІ НАДАНО ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ, З ЯКОЮ ВАМ НЕОБХІДНО ОЗНАЙОМИТИСЯ ПЕРШ, НІЖ ПРИСТУПАТИ ДО ВИКОРИСТАННЯ ДАНОГО САЙТУ І СУПУТНИХ ПОСЛУГ.

1. Загальні положення

1.1. Ця Політика Конфіденційності (обробки персональних даних) є офіційним документом ТОВ «ФІНТЕХ АССИСТ» (далі - Адміністрація сайту), та визначають порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб (далі - Користувач), що використовують послуги інтернет-сайту https://fin-teh.com.ua (далі - веб-сайт) та супутні послуги (далі - послуги).

1.2. Використання веб-сайту та його послуг, описаних у цьому документі, а також супутніх продуктів, регламентується цією політикою конфіденційності (обробки персональних даних (далі – “політика конфіденційності”) та умовами використання послуг веб-сайту, які можна знайти на сторінках сайту https://fin-teh.com.ua.

1.3. Метою цієї політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про користувачів, у тому числі їх персональних даних від несанкціонованого доступу та розголошення.

1.4. Відносини, пов'язані зі збиранням, зберіганням, розповсюдженням та захистом інформації про користувачів сайту, регулюються цими правилами, іншими офіційними документами адміністрації сайту та нормами міжнародного права.

1.5. Чинна редакція правил, що є публічним документом, доступна будь-якому користувачеві мережі інтернет при заході на будь-яку сторінку сайту https://fin-teh.com.ua.

1.6. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цього документа. Усі персональні дані обробляються відповідно до чинної на момент їх збору політики конфіденційності, а також відповідно до закону про «Захист персональних даних». У разі значних змін політики конфіденційності, адміністрація не може використовувати ваші персональні дані таким чином, що суперечитиме чинній на момент їх збору політиці конфіденційності, без дозволу користувача. У разі оновлення політики конфіденційності, неподання або несвоєчасне надання користувачем контактної інформації не звільняє користувача від обов'язку дотримання нової редакції політики конфіденційності.

1.7. Ця політика конфіденційності розроблена та використовується відповідно до правил користування сайтом. У разі наявності протиріч між цим документом та іншими офіційними документами Адміністрації сайту застосуванню підлягає політика конфіденційності.

1.8. ПРОДОВЖУЮЧИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВЕБ-САЙТ https://fin-teh.com.ua І/АБО СУПУТНІ ПОСЛУГИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ПОТОЧНОЮ ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

1.9. У ВИПАДКУ НЕУГОДИ КОРИСТУВАЧА З УМОВАМИ ПОТОЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ І ЙОГО СЕРВІСІВ ПОВИННО БУТИ НЕГАЙНО ПРИПИНЕНО.

1.10. У разі виникнення будь-яких питань, що стосуються політики конфіденційності, Користувач може звернутися до Адміністрації сайту електронною поштою: office@fin-teh.com.ua.

2. Умови користування сайтом

2.1. Адміністрація сайту, надаючи послуги з використання сайту та інші послуги, описані на сайті, діючи розумно та сумлінно, вважає, що користувач:

• Має всі необхідні права, що дозволяють йому здійснювати реєстрацію та використовувати цей сайт;

• Вказує достовірну інформацію про себе в обсягах, необхідних для користування послугами сайту;

• Ознайомлений із цією політикою, висловлює свою згоду з ними та приймає на себе зазначені в них права та обов'язки.

2.2. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність інформації, що отримується (збирається) про користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна з метою виконання адміністрацією сайту зобов'язань перед Користувачем.

2.3. При відвідуванні сайту, Адміністрація сайту має право відображати оголошення, розміщені сторонніми рекламними агенціями. Такі агентства можуть використовувати загальну інформацію про те, як користувачі використовують сайт Адміністрації або будь-який інший веб-сайт, що дозволяє відображати оголошення, які можуть зацікавити безпосередньо користувача.

3. Цілі обробки інформації

3.1. Адміністрація сайту здійснює обробку інформації про користувачів, у тому числі їх персональних даних, з метою виконання зобов'язань Адміністрації сайту перед Користувачами щодо використання сайту та послуг, які надає Адміністрація сайту.

4. Склад інформації про користувачів

4.1. Персональні дані користувачів

Відвідуючи сайт https://fin-teh.com.ua Користувач може вчиняти ряд дій на сайті не вказуючи персональні дані. Однак у деяких випадках (наприклад, при замовленні послуг) наявність персонального облікового запису може бути необхідною.

4.1.1. Надані Користувачами та мінімально необхідні для реєстрації на сайті: ім'я, прізвище, номер мобільного телефону та/або адресу електронної пошти;

4.1.2. У процесі створення облікового запису Адміністрація сайту має право попросити Користувача добровільно надати деякі відомості про себе, такі як фактична адреса (у тому числі поштовий індекс) та/або будь-яку іншу особисту інформацію. Участь у таких діях, і відповідно надання особистої інформації, ґрунтується виключно на рішенні Користувача та не є обов'язковою.

4.1.3. Адміністрація сайту має право запросити у Користувача копію документа, що засвідчує особу, або іншого документа, що містить ім'я, прізвище, фотографію користувача, а також іншу додаткову інформацію, яка, на розсуд адміністрації сайту, буде необхідною та достатньою для ідентифікації такого користувача, дозволить виключити зловживання та порушення прав третіх осіб, а також необхідно для виконання зобов'язань Адміністрації сайту перед Користувачем.

4.1.4. При оформленні замовлення послуг в рамках веб-сайту, Користувачеві може знадобитися вказати номер кредитної картки або банківського рахунку, а також дані для виставлення рахунку. Така інформація збирається та обробляється платіжними інтернет-службами (наприклад, Раураl), за допомогою яких ми обробляємо платежі, наприклад, за виконання замовлення. Адміністрація сайга розуміє важливість безпеки та конфіденційність таких відомостей, тому використовує послуги лише перевірених платіжних служб для таких транзакцій.

4.1.5. Користувачеві може надсилатися періодичний інформаційний бюлетень та новини про продукти та послуги компанії Фінтех Асіст. Користувач зможе відмовитись від такого розсилки за допомогою переходу за посиланням, що міститься у листі. Однак, Адміністрація сайту залишає за собою право надсилати Користувачеві повідомлення та повідомлення електронної пошти щодо будь-яких транзакцій, ініційованих Користувачем.

4.2. Інша інформація про Користувачів, що обробляється адміністрацією сайту. Адміністрація сайту обробляє також іншу інформацію про користувачів, яка включає:

4.2.1. Стандартні дані, що автоматично одержуються http-сервером при доступі до сайту та наступних діях користувача (ip-адреса хоста, вид операційної системи користувача, сторінки сайту, які відвідуває користувач). Інформація, що містить історію відвідування сайту користувачем, доступна Користувачеві в налаштуваннях свого браузера.

4.2.2. Інформація, що автоматично отримується при доступі до сайту з використанням закладок (cookies);

4.2.3. Коли ви використовуєте веб-сайт https://fin-teh.com.ua, або уповноважені Адміністрацією сайту треті особи, можуть збирати деяку технічну та роутинг-інформацію про ваш комп'ютер (також відому як “змінні середовища”) для забезпечення зручнішого використання вами даного веб-сайту та супутніх послуг (коли ви переглядаєте вебсайт, інтернет-браузер користувача (наприклад, mozilla firefox або microsoft internet explorer) автоматично передає адміністрації сайту деяку інформацію щоразу, коли Користувач заходить на утримання одного з інтернет доменів Сайту Адміністрації. Наприклад, така інформація включає адреси інтернет сторінок, які відвідали, ip (internet protocol) адреси комп'ютера та/або версію браузера, який використовує Користувач.Уся ця інформація може бути зібрана та використана Адміністрацією сайту для покращення пропозицій. Адміністрація сайту не може встановити взаємозв'язок такої інформації з будь-якими персональними даними Користувача.

4.2.4. Інформація (нік), отримана в результаті дій Користувача на сайті (зокрема, участі в різних обговореннях, коментуванні відео та статей та ін.) Дана інформація про користувача може бути доступна всім користувачам сайту.

5. Обробка інформації про користувачів

5.1. Обробка персональних даних складає основі принципів:

а) законності цілей та способів обробки персональних даних;

б) сумлінності;

в) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним та заявленим при зборі персональних даних, а також повноваженням адміністрації сайту;

г) відповідності обсягу та характеру оброблюваних персональних даних, способів обробки персональних даних цілям обробки персональних даних;

д) неприпустимість об'єднання, створених для несумісних між собою цілей баз даних, які містять персональні дані.

5.2. Збір персональних даних

5.2.1. Користувач не зобов'язаний надавати Адміністрації свої персональні дані. Однак якщо він не вкаже частину запитаної інформації, то частково або повністю може втратити можливість користуватися послугами. Запитувана інформація може мати як обов'язковий, і добровільний характер. Якщо користувач не надасть обов'язкової інформації, то не зможе вчиняти низку дій, користуватися деякими послугами сайту https://fin-teh.com.ua.

5.3.3. Персональні дані, передбачені п. 4.1.1. Ці правила надаються користувачем і є мінімально необхідними при реєстрації. Персональні дані, передбачені п. 4.1.2. Цих правил додатково надаються користувачем з власної ініціативи.

5.3.4. Зберігання та використання персональних даних

Користувачів зберігаються виключно на електронних носіях та обробляються з використанням автоматизованих систем, за винятком випадків, коли неавтоматизована обробка персональних даних необхідна у зв'язку з дотриманням вимог законодавства.

5.3.5. Адміністрація має право надсилати підтвердження на адресу електронної пошти користувача, а також за необхідності використовувати інші надані відомості, щоб зв'язуватися з користувачем під час обробки вибраних послуг. Якщо користувач не відмовиться від такої опції, написавши лист на електронну адресу office@fin-teh.com.ua, то адміністрація повідомлятиме користувача про нові продукти, їх останні версії, виправлення, спеціальні пропозиції, а також про інші продукти та послуги Фінтех Асіст .

5.3.6. Адміністрація має право збирати інформацію про те, як користувач використовує веб-сайт, наприклад, які види послуг віддає перевагу користувачеві і скільки користувачів відвідують сайт щодня. Такі відомості збираються разом про всіх користувачів без індивідуальної ідентифікації користувачів. Адміністрація має право використовувати такі сукупні не персональні дані для статистичного аналізу, а також у маркетингових та подібних рекламних цілях.

5.4. Передача персональних даних

5.4.1. Персональні дані користувачів не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією політикою.

5.4.2. За згодою Користувача можлива передача персональних даних користувача третім особам-контрагентам Адміністрації сайту за умови прийняття такими контрагентами зобов'язань щодо забезпечення конфіденційності отриманої інформації.

5.4.3. Надання персональних даних користувачів на запит державних органів (органів місцевого самоврядування) здійснюється у порядку, передбаченому законодавством України.

5.5 Розголошення персональних даних. Розголошення персональної інформації користувача можливе лише, коли є об'єктивні причини вважати, що розголошення такої інформації потрібне для:

1) виконання законодавчих, нормативних вимог чи державних запитів;

2) захисту наших гостей, відвідувачів, співробітників, інших осіб або об'єктів майна (включно із цим веб-сайтом) від неправомірної діяльності;

3) для розслідування порушень та забезпечення дотримання наших умов використання послуг.

5.6. Знищення персональних даних

Персональні дані Користувача знищуються за умови:

- самостійне видалення користувачем даних, увійшовши в обліковий запис;

- видалення адміністрацією сайту облікового запису користувача.

- на запит користувача, шляхом надсилання відповідного листа на електронну адресу Адміністрації сайту.

6. Права та обов'язки користувачів

6.1. Користувачі мають право:

6.1.1. Здійснювати безкоштовний доступ до інформації на сайті за допомогою завантаження сторінок на сайті з використанням логіну та паролю. Якщо Користувач буде користуватися веб-сайтом без використання логіну та паролю, кількість можливостей користування послугами сайту значно знижується.

6.1.2. видаляти інформацію про себе у своєму обліковому записі на сайті;

6.1.3. Вимагати від Адміністрації сайту уточнення своїх персональних даних, їх блокування або знищення у випадку, якщо такі дані є неповними, застарілими, недостовірними, незаконно отриманими або не є необхідними для цілей обробки.

6.1.4. На підставі запиту отримувати від Адміністрації сайту інформацію щодо обробки його персональних даних.

6.1.5. Коментувати статті та відео, викладені на веб-сайті, ставити запитання, замовляти послуги Адміністрації

6.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за розголошення персональних даних користувача іншими користувачами сайту.

7. Заходи захисту інформації про користувачів

7.1. Адміністрація сайту вживає технічних та організаційно-правових заходів з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій.

7.2. Для авторизації доступу до сайту використовується логін (адреса електронної пошти або номер мобільного телефону) та пароль користувача, відповідальність за збереження даної інформації несе користувач. Користувач не має права передавати власний логін та пароль третім особам, а також зобов'язаний вживати заходів щодо забезпечення їхньої конфіденційності.

7.3. Для авторизації доступу до сайту Користувачем також можуть використовуватися соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter.

7.4. З метою забезпечення більш надійного захисту інформації про Користувачів Адміністрація сайту використовує систему прив'язування Облікового запису до електронної пошти Користувача. Для здійснення даної системи користувач повинен надати Адміністрації сайту свою електронну адресу. В рамках системи прив'язки сторінки до електронної пошти Користувач у разі втрати логіна або пароля може відновити доступ до сторінки за допомогою коду відновлення, що міститься в повідомленні, яке користувач отримує на вказану електронну адресу.

8. Обмеження дії правил

8.1. Дія цих правил не поширюється на дії та інтернет-ресурси третіх осіб.

8.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії третіх осіб, які отримали в результаті використання інтернету або послуг сайту доступ до інформації про користувача за наслідки використання інформації, яка через природу сайту доступна будь-якому користувачеві мережі інтернет.

9. Звернення користувачів

9.1. Користувачі мають право надсилати Адміністрації сайту свої запити, у тому числі запити щодо використання їх персональних даних, передбачені п. 6.1.4 цієї політики, за адресою електронної пошти: office@fin-teh.com.ua.

9.2. Запит, що надсилається користувачем, повинен містити таку інформацію:

• Номер основного документа, що засвідчує особу користувача чи його представника;

• Відомості, зазначені під час реєстрації на сайті.

9.3. Адміністрація сайту зобов'язується розглянути і направити відповідь на запит користувача протягом 30 днів з моменту надходження звернення.

9.4. Вся кореспонденція, отримана Адміністрацією сайту від Користувачів (звернення у письмовій чи електронній формі), відноситься до інформації обмеженого доступу та не розголошується без письмової згоди Користувача. Персональні дані та інша інформація про Користувача, який направив запит, не можуть бути без спеціальної згоди Користувача використані інакше як для відповіді на тему отриманого запиту або у випадках, прямо передбачених законодавством.